Program

Marti 11 august

Miecuri 12 August
10:00

MINICLOUD - atelier de teatru pentru copii - Alma Costin

CURTEA MUZEULUI ȚĂRANULUI Durata: 1h
11:00

CETATEA POVEȘTILOR - Marian Râlea

GRĂDINA ANTIPA Durata: 1h
19:00

MAI DRĂGUȚ DECÂT DOSTOIEVSKI (lectură performance) - Chris Simion-Mercurian

GRĂDINA ANTIPA Durata: 1h / Secțiune susținută de CBRE
20:00

BABEL - Arcadie Rusu

CURTEA MUZEULUI ȚĂRANULUI Durata: 1h
22:00

BABEL - Arcadie Rusu

CURTEA MUZEULUI ȚĂRANULUI Durata: 1h

Miercuri 12 august

Marti 11 August
Joi 13 August
10:00

MINICLOUD - atelier de teatru pentru copii - Alma Costin

CURTEA MUZEULUI ȚĂRANULUI Durata: 1h
11:00

CETATEA POVEȘTILOR - Marian Râlea

GRĂDINA ANTIPA Durata: 1h
21:00

CU CE VĂ SERVESC? - Chris Simion-Mercurian

CURTEA MUZEULUI ȚĂRANULUI Durata: 1h20min
23:00

BALANȚA (Cinema Under Any Cloud) - Lucian Pintilie

CURTEA MUZEULUI ȚĂRANULUI Durata: 1h 45min

Joi 13 august

Miercuri 12 August
Vineri 14 August
10:00

MINICLOUD - atelier de teatru pentru copii - Alma Costin

CURTEA MUZEULUI ȚĂRANULUI Durata: 1h
11:00

CETATEA POVEȘTILOR - Marian Râlea

GRĂDINA ANTIPA Durata: 1h
21:00

ARTĂ - Cristi Juncu

CURTEA MUZEULUI ȚĂRANULUI Durata: 1h 40min
23:00

IVANA CEA GROAZNICĂ (Cinema Under Any Cloud) - Ivana Mladenović

CURTEA MUZEULUI ȚĂRANULUI Durata: 1h 26min

Vineri 14 august

Joi 13 August
Sambata 15 August
10:00

MINICLOUD - atelier de teatru pentru copii - Alma Costin

CURTEA MUZEULUI ȚĂRANULUI Durata: 1h
11:00

CETATEA POVEȘTILOR - Marian Râlea

GRĂDINA ANTIPA Durata: 1h
21:00

CARPATHIAN GARDEN - Radu Iacoban

CURTEA MUZEULUI ȚĂRANULUI Durata: 1h 20min
22:30

NOAPTEA DE FOC (lectură performance) - Chris Simion-Mercurian

CURTEA MUZEULUI ȚĂRANULUI Durata: 1h / Secțiune susținută de CBRE

Sambata 15 august

Vineri 14 August
Duminica 16 August
10:00

MINICLOUD - atelier de teatru pentru copii - Alma Costin

CURTEA MUZEULUI ȚĂRANULUI Durata: 1h
11:00

CETATEA POVEȘTILOR - Marian Râlea

GRĂDINA ANTIPA Durata: 1h
21:00

OMUL PERNĂ - Eugen Gyemant

CURTEA MUZEULUI ȚĂRANULUI Durata: 2h
23:30

Totul nu va fi bine (Cinema Under Any Cloud) - Adrian Pîrvu, Helena Maksyom

CURTEA MUZEULUI ȚĂRANULUI Durata: 1h 22min

Duminica 16 august

Sambata 15 August
Luni 17 August
11:00

CETATEA POVEȘTILOR - Marian Râlea

GRĂDINA ANTIPA Durata: 1h
20:00

PROOF - Andrei și Andreea Grosu

CURTEA MUZEULUI ȚĂRANULUI Durata: 1h30min
22:00

NOAPTEA CEA MAI LUNGĂ - Chris Simion-Mercurian și Alex Găvan

CURTEA MUZEULUI ȚĂRANULUI Durată: 1h

Luni 17 august

Duminica 16 August
Marti 18 August
11:00

CETATEA POVEȘTILOR - Marian Râlea

GRĂDINA ANTIPA Durata: 1h
21:00

EFECTUL RAZELOR GAMMA ASUPRA CRĂIȚELOR LUNATICE - Mariana Cămărășan

CURTEA MUZEULUI ȚĂRANULUI Durata: 2h 10min
22:30

CUM AM DRESAT UN MELC PE SÂNII TĂI (lectură performance) - Mariana Cămărășan

GRĂDINA ANTIPA Durata: 1h / Secțiune susținută de CBRE
22:00

WORK. NO TRAVEL - Bobi Pricop

ONLINE

Marti 18 august

Luni 17 August
11:00

CETATEA POVEȘTILOR - Marian Râlea

GRĂDINA ANTIPA Durata: 1h
21:00

BASMA CURATĂ - Arcadie Rusu

CURTEA MUZEULUI ȚĂRANULUI Durata: 1h
22:00

NEBUNUL (lectură performance) - Chris Simion-Mercurian

GRĂDINA ANTIPA Durata: 1h / Secțiune susținută de CBRE
finantat de
SUSTINUT DE
SPONSORI