Program

Vineri 23 august

Sambata 24 August
19:00

BASMa CURATĂ - Arcadie Rusu (Competiție)

SALA MARE Durata: 1h
19:00

Unu la Unu - Alexandru Nagy (Performance)

Cub UNDERCLOUD Durata: 12 min
20:00

CATACLISMA - Andrea Gavriliu (Competiție)

SALA STUDIO Durata: 55min
22:00

CĂSUȚA DIN CEAȚĂ - Irina Crăiţă-Mândră (Competiție)

SALA MARE Durata: 1h 30m

Sambata 24 august

Vineri 23 August
Duminica 25 August
11:00

TU ȘI RÂSUL, Actorie și Voie Bună - Victoria Dicu (Workshop)

SALA MARE Durata: 1h 30min
18:00

Putere. Povești personale. - Carmen Lidia Vidu (Competiție)

SALA MARE Durata: 55 min
19:00

De fapt eram EU - Denisse Moise și Lucia Mărneanu (Competiție)

SALA STUDIO Durata: 50min
19:00

Unu la Unu - Alexandru Nagy (Performance)

Cub UNDERCLOUD Durata: 12 min
20:00

Teatru de repertoriu - Iftach Jeffrey Ophir și Erez Drigues (Competiție)

SALA MARE Durata: 1h 15min

Duminica 25 august

Sambata 24 August
Luni 26 August
18:00

ACEASTĂ SONIA - Lia Bugnar (Competiție)

SALA MARE Durata: 1h
19:30

LIBRETTO SOLITUDINE - Matei Lucaci-Grȕnberg (Competiție)

SALA STUDIO Durata: 2h 10min
19:00

Unu la Unu - Alexandru Nagy (Performance)

Cub UNDERCLOUD Durata: 12 min
22:00

BAD TALKS - Radu Iacoban (Competiție)

SALA MARE Durata: 1h 20min
22:00

HOMO ZEUS - Paul Cimpoieru (Spectacol Invitat)

OUTDOOR Durata: 1h

Luni 26 august

Duminica 25 August
Marti 27 August
18:00

DUST - Ana Crăciun Lambru (Competiție)

SALA MARE Durata: 50min
19:00

Rollercoaster - Cristina Drăghici (Competiție)

SALA STUDIO Durata: 1h
19:00

Unu la Unu - Alexandru Nagy (Performance)

Cub UNDERCLOUD Durata: 12 min
19:00

HOMO LOVE - Paul Cimpoieru (Spectacol Invitat)

QREATOR Durata: 1h 5min
20:00

#ViațaLaBirou - Letiția Roșculeț (Competiție)

SALA MARE Durata: 1h 30'
22:00

PERSONA - Peter Kerek (Competiție)

SALA STUDIO Durata: 1h 15min

Marti 27 august

Luni 26 August
Miecuri 28 August
18:00

PROOF - Andrei și Andreea Grosu (Competiție)

SALA MARE Durata: 1h 30'
19:00

Unu la Unu - Alexandru Nagy (Performance)

Cub UNDERCLOUD Durata: 12 min
19:00

HOMO AMERICANUS - Paul Cimpoieru (Spectacol Invitat)

QREATOR Durata: 1h 10min
20:00

O NEMAIPOMENITĂ AIUREALĂ - Melania Crișan (Competiție)

SALA STUDIO Durata: 1h
21:00

An Tan Tina - Nicoleta Lefter (Competiție)

SALA MARE Durata: 55min
22:00

Delir în doi - Chris Simion-Mercurian (Spectacol - lectură)

SALA MARE Durata: 1h 15min

Miecuri 28 august

Marti 27 August
Joi 29 August
19:00

CRĂCIUNUL PREȘEDINTELUI - Chris Simion-Mercurian (Spectacol Invitat)

SALA MARE Durata: 1h 20min
19:00

Unu la Unu - Alexandru Nagy (Performance)

Cub UNDERCLOUD Durata: 12 min
21:00

ASTĂZI MAI BINE NU M-AȘ FI ÎNTÂLNIT CU MINE ÎNSĂMI - Simona Măicănescu (Spectacol Invitat)

SALA STUDIO Durata: 1h
22:00

Anatomie 2.0 - Chris Simion-Mercurian (Spectacol - lectură)

SALA MARE Durata: 1h 15min

Joi 29 august

Miecuri 28 August
Vineri 30 August
18:00

CADRANUL PLUS PLUS - Radu Popescu (Competiție)

SALA STUDIO Durata: 1h 45'
19:00

Unu la Unu - Alexandru Nagy (Performance)

Cub UNDERCLOUD Durata: 12 min
20:00

CU CE VĂ SERVESC? - Chris Simion-Mercurian (Spectacol Invitat)

SALA MARE Durata: 1h 20min

Vineri 30 august

Joi 29 August
18:00

MEDEA’S BOYS - Andrei Măjeri (Competiție)

SALA MARE Durata: 1h 45min
21:30

Gala de închidere -

SALA MARE
22:30

MOONLIGHT BREAKFAST - Concert

OUTDOOR Durata: 1h
finantat de
SUSTINUT DE
SPONSORI