Chris Simion (regizor & scriitor) – Director Festival

chris.simion@undercloud.ro 

 

 

Carla-Maria Teaha (PR & actrita) – Director Executiv

carla.teaha@undercloud.ro

 

 

Diana Sârbu- Event coordinator

diana.sarbu@undercloud.ro

Diana Sarbu

 

 

 

 

 

 

Silvia Dumitrache – Comunicare

silvia.dumitrache@undercloud.ro

 

 

Silvana Dulamă- Comunicare

media@undercloud.ro

Silvana_Dulama

 

 

 

Roxana Dănăilă- Comunicare

media@undercloud.ro

Roxana Danaila

 

 

 

 

 

 

 

Cristina Negraru- Comunicare

cristina.negraru@undercloud.ro

cristina negraru foto

 

 

 

 

 

 

 

Sorina Diaconu- consultant artistic

festival@undercloud.ro

Sorina_Diaconu

 

 

 

 

 

 

Alexandra Murăruș – Coordonator Echipe din Străinătate

Alexandra Murarus

 

 

 

Stefan Vasilescu – Director tehnic

Stefan_Vasilescu

 

 

 

 

 

 

Catalina Flămînzeanu- Fotograf

13217260_990482074338904_1925485809424600475_o

 

 

 

 

 

 

George Adam- Webmaster